13 Київський міжнародний фестиваль реклами

13 Київський міжнародний фестиваль реклами

В Одесі

13 23-26 травня КМФР
28 травня 2012

Ніч п'ята

27 травня 2012

День п'ятий

26 травня 2012

День четвертий

25 травня 2012

День третій

24 травня 2012

День другий

23 травня 2012

Неофіційний старт

20 квітня 2012

Samsung нагородить найбільш інноваційну рекламу на КМФР

18 квітня 2012

ІКРа пропонує «Правила купання у digital»

17 квітня 2012

Реклама КМФР у телеефірі й не тільки

13 квітня 2012

Заміна у креативному журі КМФР

28 березня 2012

На сайті КМФР є можливість забронювати номер у готелі

27 березня 2012

Пільговий період подання робіт на КМФР спливає 31 березня

16 березня 2012

Визначено склад Журі маркетингових сервісів

15 березня 2012

Пол Сірішко - голова Інтерактивного журі тринадцятого КМФР

14 березня 2012

Головою журі Рекламних кампаній буде Володимир Євстаф'єв

13 березня 2012

У Креативному журі 13-го КМФР - заміна

12 березня 2012

Фред Коблінгер стане Головою Креативного журі 13-го КМФР

5 березня 2012

Сформовано склад Креативного журі 13-го КМФР

10 лютого 2012

КМФР. Одеса. Довгоочікуване продовження.

13 23-26 травня КМФР
ВОДЕСІ
13 23-26 травня КМФР
Спонсоры

Главные медиа-партнеры

13 23-26 травня КМФР
13 23-26 травня КМФР
ВОДЕСІ

Розважатися та відпочивати в Одесі можливо цілодобово. Вдень одесіти та гості міста мігрують на пляжі, вибір яких доволі великий. А ввечорі у місті настає час весілля, музики, танців і активного культурного спілкування.

13 23-26 травня КМФР
13 23-26 травня КМФР
13 23-26 травня КМФР
ВОДЕСІ
13 23-26 травня КМФР
ТВ-партнеры

Радиопартнеры

13 23-26 травня КМФР
13 23-26 травня КМФР
13 23-26 травня КМФР
Интернет

13 23-26 травня КМФР
Dr. Fred Koblinger

Фред Коблінгер закінчив університет економіки в 1979 р. Він почав свою кар'єру в Парижі в Національному туристичному бюро Австрії (відділ маркетингу та продажів). У період з 1982 року по 1986 рр. він був керуючим директором Interhome Austria.

У період з 1987 по 1991 — робота в австрійському Ogilvy & Mather Direct. У 1992 році він заснував компанію Palla, Koblinger & Partner (PKP). Досить швидко компанія стала номер один в Австрії (4 Каннських Лева). Фред Коблінгер продав компанію BBDO Worldwide в 2000 р. і тоді ж став спів-засновником BTL-напрямку BBDO — мережі Proximity. Зараз він член ради правління Proximity Worldwide та CEO BBDO Holding Austria.

Фред Коблінгер — піонер директ маркетингу в Австрії. Сьогодні він — один із найбільш нагороджуваних рекламістів в Австрії. Серед його досягнень — виступи на Worldwide Marketing-& Advertising Congresses.

Він також очолював журі Eurobest-2006, Dubai Lynx Awards-2007 та Spikes Awards-2009. Также він двічі був членом журі Cannes Lions, а в 2005 році — очолював Direct Lions Jury.

CEO, BBDO Holding Austria
Justin Hooper

Джастін почав свою кар'єру як копірайтер в Euro RSCG у Гонконгу в дев'яності роки. Перебравшись до Лондона, він працював в кількох кращих агентствах Великобританії, включаючи Ogilvy, Lowe та в кращому агентстві 90-х — HHCL.

Перш ніж він повернувся до Euro RSCG London як креативний директор, його робота для Unilever та COI завоювала, серед багатьох інших, чотири нагороди Cannes Lions — три золотих і одну срібну — та «Срібний олівець» D & AD. Він створив знаменитих танцюючих роботів-трансформерів для Citroen, а також є автором рекламної кампанії, яка допомогла Девіду Камерону стати прем'єр-міністром Великобританії і принесла ще один «Срібний олівець» D & AD та нагороду Cannes Lions. Згодом Джастін був призначений виконавчим креативним директором Ogilvy Istanbul.

Копірайти Джастіна були включені в книгу по копирайтингу D &AD та в шкільний курс з англійської мови у Великобританії. Його робота для Impulse зайняла 9-е місце серед найкращих зразків реклами ХХ століття, за версією Channel 4, а «Танцюючий робот» потрапив в ТОП-20 реклами XXI століття на думку ITV.

executive Creative Director Ogilvy Istanbul
Kirsten Hohls

Кірстен народилася в Англії та виросла в Південній Африці, містечку Йоханнсбург. Вона, відкривши в собі здатності до мистецтва, вирішила вчитися графічному дизайну. Після першого досвіду роботи в рекламі вона зрозуміла, що не хоче робити начерки чужих ідей і сама стала придумувати.

Після восьми років роботи в TBWA Hunt Lascaris, та золота Канн, Кірстен об'єднала свою любов до мистецтва та подорожі. Протягом двох років вона набиралася досвіду на Близькому Сході. Далі вона працювала в Лондоні в Young & Rubicam, потім переїхала до Німеччини. Клієнт Audi в Saatchi & Saatchi Франкфурт приніс Кірстен срібло Канн та інші нагороди. Останні чотири роки вона провела працюючи на німецьке відділення Scholz & Friends. Зараз Кірстен — креативний директор в JWT Гамбург і вона продовжує створювати свої правила в роботі та експериментувати з ідеями.

Director JWT Hamburg
Urmas Villmann

Урмас Виллман — креативний директор та партнер однієї з найбільших рекламних агенцій у країнах Балтії. Він також є одним із засновників ADC Естонія. Урмас має ступінь в області графіки Естонської академії мистецтв. Він працює в галузі реклами з 1993 року. Він працював у DDB Естонія, EuroRSCG Idea, з 2000 року Урмас працює в Leo Burnett. Під його творчим керівництвом Kontuur Leo Burnett був нагороджений стала агенцією року у 2003 і 2009 роках. Урмас — один із визначніших рекламістів Естонії. Його досягнення включають в себе, наприклад, Гран-Прі Київського Міжнародного Фестиваля Реклами, Гранд Cristal, Гран-Прі Естонського національного фестиваля реклами Golden Egg, шорт-ліст Cannes Lions. Урмас був членом журі багатьох фестивалів реклами, як в Естонії так і за кордоном. У вільний час він розробляє дизайн музичних компакт-дисків та займається сноубордингом.

Creative Director, Kontuur Leo Burnett, Estonia
Jarek Wiewiorski

Ярек працює на рекламному ринку з середини 90-х рр. Як копірайтер він процював у Saatchi & Saatchi, Bartle Bogle Hegarty International and World Writers London. В якості креативного директора агенцій McCann-Erickson та Leo Burnett працював в країнах Центральної та Східної Европи (Польща, Росія, Україна, Казахстан). Власник понад 150 нагород, серед яких Effie, Cannes Lions, NY Festival, Epica та Golden Drum.

Ярек — Копірайтер Року в Польщі.

Ярек є одним із членів журі Young Guns Festival. Також він — один із співзасновників польского Ad Creatives Club.

creative director, SCHOLZ & FRIENDS WARSZAWA, Poland
Олексій Пасічник
 • Ветеран Adventa Lowe.
 • Власник понад 60 нагород локальних та міжнародних рекламних фестивалів.
 • Шалений успіх в розвитку локальних брендів — Київстар, Чернігівське, Рогань, Світоч, djuice та багатьох інших.

Дуже незвична комбінація креативного таланту та економічної освіти.

креативний директор Adwenta Lowe Ukraine
Владислав Макаров
 • З 2004 года - креативний директор НЕБО.
 • 2003-2004 - арт-директор в BBDO Marketing.
 • 2003 г. - арт-директор в GFMO/Made.
 • 1998-2003 - арт-директор в «БизнесЛинк Реклама"(CПб).

Працював з брендами: Pepsi, Snickers, M&M’s, Orbit, «Золотая бочка», «Балтимор», Hubba Bubba, «Билайн», Valio, Lamber (Vimm-Bill-Dann), Vitek, «Хлебный дом» (Fazer), Greenfield (Orimi Trade), Мегафон, «Пит-Продукт» (Atria), «Кампомос» (Atria), Pernod Ricard, Траст, Сладко, Пекарь, «Твое ТВ», «Твой Интеренет» («ТКТ») и др.

Лауреат понад 60 нагород ранніх фестивалів реклами: КМФР, ММФР, Golden Drum, Golden Hammer, «Идея!», LIAA, ADCR Awards, «Белый квадрат», AdSpot. Деякі роботи Владислава війшли в збірку АКАР «Найкращі рекламні ролики 2001-2010».

Лауреат Національної Премії Російської Академії Реклами. Член Великого жюри ММФР 2007.

креативний директор «НЕБО», Росія
Ulrika Rupa

В рекламі з міленіуму. Останні 4 роки — в команді DDB Latvia. Вже 8 років поспіль навчає майбутніх рекламістів в University of Latvia. Володарка декількох призів Adwards, Golden Hammer та Password Effie. Цього року була членом жюри Adwards та разом із DDB отримала Grand Prix, 2 Gold та 2 Silver.

Хобі — біг. Минулого року пробігла свій перший марафон 42,195 в Нью-Йорку. Цього року — другий в Римі.

копірайтер, DDB Latvia
Ярослав Орлов

Креативный директор Instinct з 2004 р.

Володар багатьох нагород фестивалів реклами за роботу та головне честі працювати на таких клієнтів як Икеа, IRu, Nike, МВидео, Эльдорадо, Альфа-Банк, Из рук в Руки, Мегафон, Билайн, МТС, ТЕЛЕ2, Wrigley, P&G, Suzuki, Petelino та ін.

креативный директор Instinct, Росія
 • A. Film / Рекламний ролик
 • B. Press / Реклама в пресі
 • C. Out of home / Зовнішня реклама
 • D. Radio / Радіо реклама
 • H. Creative use of Media / Креатив у Медіа проектах

Bruce Parramore

Брюс — досвічений художник та ілюстратор. Брюс знімає рекламні ролики з середини 90-х років. Він отримав безліч міжнародних нагород, працюючи з широким колом таких клієнтів як Coca Cola, City Bank, Skoda, Mc Donald, Heineken та інші. Також він є експертом у жанрі мюзиклу.

Фільм Брюса Zenith був відзначений жюрі Berlin Film Festival-2004 та отримав Grand Prix в Trevignano. Фільм «Любов і танець» став блокбастером у Польщі та отримав Public Golden Award–2009.

У 2010 і 2011 роках він продовжував працювати в якості кінорежисера та зняв ще два художніх фільма в Швеції та Норвегії. Останній фільм — «В інтересах нації» вийде в Європі в квітні 2012 року.

режисер, илюстратор, художник
Едгар Багдасарян

Автор багатьох ігрових, документальних та телевізійних фільмів.

Лауреат багатьох міжнародних кінофестивалів, серед яких приз за «Кращий європейський документальний фільм» за останній фільм «Від Арарату до Сіону» у Великобританії.

 • У рекламі з 2002 року.
 • 2002 - 2004 — Креативний директор MEDIA TV.
 • 2004 – 2009 — Директор Armenia film studios.
 • З 2010 — креативний директор Publicis Hepta Armenia.

Клієнти: Unilever, HP, Procter&Gamble, Nestlé, Orange, L'Oreal, Renault, Coca Cola, NEMIROFF та ін.

кінорежисер, сценарист, продюсер, креативний директор Publicis Hepta Armenia, Єреван, Вірменія
Антон Михельсон

Закінчив Всесоюзний державний інститут кінематографії у 1985. Член Спілки кінематографістів. З 1986 по 1996 рік працював на кіностудії Туркменфільм директором знімальної групи. Антон працює в Movie з 1995 року та причетний до виробництва всіх рекламних роликів. Як професійний продюсер, Антон вміє навіть саму тяжку і нервову роботу зробити задоволенням для всіх, хто залучений до процесу. Про особисті якості Антона можна говорити нескінченно. Незамінний, невтомний, що заражає оптимізмом, примирює непримирених і вселяє віру в успіх. Так, він такий, — беззмінний продюсер MOVIE.

Клієнти:

Роснефть, ТНК-ВР, Ощадбанк, Росбанк, Газпромбанк, ВТБ, Ростелеком,, МТТ, SkyLink, КІА, RedBull, AGFA, Toshiba, Концерн «Черноголовка», Концерн «Останкінські напої», концерн Бабаєвський, РотФронт, Rathiopharm, Finn Flare, Vutrum Unipharm, Кондитерська фабрика Слов'янка, Міжнародний Червоний Хрест, АНО АСИ «Наші діти», Імпров, Європейська клініка реабілітації залежностей Rehab.

продюсер Комунікаційної групи Movie
Володимир Яценко

Співвласник компанії LimеLiteStudio, найбільшої фільм сервіс компанії на українському ринку рекламної відео індустрії. Пишається своїми вихованцями, визнаними кращими професійними кадрами в продюсерській сфері. Вірить в Impossible is Nothing (c), партнерство в работі та «help us God!».

директор LimeLiteStudio
Арнольд Кременчуцький

Арнольд Кременчуцький — засновник та генеральний продюсер одного з найвідоміших українських рекламних продакшнів PackShotBoys Films. З 2001 року PackshotBoys знімають ролики для українського та іноземного ринків. В архіві кілька музичних кліпів, документальних фільмів, короткометражок та спільна робота з EuropaCorp над фільмом Люка Бессона Transporter.

Одесит, сім'янин, щаслива людина.

генеральний продюсер Pack-Shot Boys Film
Паата Годзіашвілі

Народився у 1973 р. в Тбілісі, Грузія.

 • Продюсер, режисер, саунд дизайнер, композитор.
 • 2004 - 2009: директор, співвласник в WINDFOR'S COMMUNICATION.
 • Лауреат КМФР.
 • Автор, режисер багатьох рекламних роликів грузинських брендів.
власник, директор в студії пост-продукції STUDIO PHONOGRAPH

Девід Девіс

Девід приєднався до Addisondesign в 1987 році та очолив декілька проектів з корпоративного брендингу та дизайну роздрібних мереж, включаючи розвиток бренду Shell і BP.

У 1994 році він став партнером в MinaleTattersfield та очолив команду по 3D в багатьох проектах зі створення інтер'єру і екстер'єру роздрібних мереж. Ці проекти включають в себе все — від оформлення вітрин косметичних салонів до торгових марок торгових центрів, інтер'єр і екстер'єр АЗС.

Девід проводить багато часу, подорожуючи по найбільшим нафтовим компаніям і операторам торгових центрів. Коли він опиняється в країнах з теплим кліматом, він користується нагодою і насолоджується тенісом і віндсерфінгом.

брендингова компанія Мінале Таттерсфілд (Лондон)
Дмитро Кліщик

Почав займатися дизайном в 1992 році. Працював арт-директором на СТБ, арт-директором ефірного програмування каналу 1+1, арт-директором на Новому каналі. В 2000 році створив агенцію Milk. Цікавиться маркетингом, брендингом, дайвінгом, автомобілями, фотографією, столярництвом.

Нагороди (особисті та як креативного директора):

 • 1996, PROMAX/BDA International (USA), Bronze Award for Sports Show Identity, робота — Intersport TV Show
 • 2002, 20th International Biennial of Graphic Design Brno (Chezh Republic), 2002, merit diploma
 • 2003, PIXEL Digital Award (Russia), 1-е місце, оформлення каналу Рамблер Телесеть
 • 2003, PIXEL Digital Award (Russia), приз глядацьких уподобань, оформлення каналу Рамблер Телесеть
 • 2003, Телетриумф (Україна), Найкраще оформлення телевізійного каналу, Телеканал М1
 • 2010 IDENTITY: Best of the Best (Росія), шорт-ліст, Fashion Week Project, фірмовий стиль подій та проектів

Публікації:

 • 2009, Logolounge 5 Book, логотип телеканалу OK (Одеса)
 • 2012, TheDieline.com — блог про упаковку, Milk Chocolate Bubbles Champagne

Лонг-лісти:

 • 2010 IDENTITY: Best of the Best (Росія), лонг-ліст, Kempo New International Association, Фірмовий стиль неприбуткових організацій
 • 2010 IDENTITY: Best of the Best (Росія), лонг-ліст, Pronto Film
креативний директор, партнер, Milk Branding
Ольга Олейник

Вивчала мистецтво та графічний дизайн у Білоруській Академії Мистецтв.

Займалася графікою, веб-дизайном, працювала ілюстратором, була арт-директором у великому міжнародному видавництві.

Яскравим досвідом стала робота арт-директором в мережевій рекламній агенції Forte Grey Belarus (2002-2008).

З 2009 року (з дня заснування — творчий керівник AVC. Спеціалізація агентства — візуальний брендинг.

Авторка робіт–лауреатів численних нагород міжнародних та регіональних фестивалів реклами: Golden Hammer, Red Аpple, КМФР, Popok (Єреван), Білий квадрат (Мінськ), Ідея (Новосибірськ) та ін.

со-засновник, творчий керівник та директор AVC (agency of visual communications), Білорусь
Мілена Маргарян

Народилася 14 січня 1983 року.

 • У 2004 р. закінчила Єреванську Художню Академію (факультет графічного дизайну).
 • 2004-2010: працювала в різних дизайн-студіях Єревана (Колаж, Прінтінфо).
 • З 2011 року — арт-директор дизайн студіі The Sign.
арт-директор, дизайн студія The Sign
Олександр Загорський

Отримав класичну художню освіту в Московській Державній Академічній Художній школі та у Вищій Академічній Школі Графічного Дизайну (майстерня Еркена Кагарова).

Один із засновників арт-групи Spam. Роботи арт-групи виставлялися на Міжнародному Бієнале Молодого Мистецтва «Стій! Хто йде?», у Державній Третьяківській галереї, в Центрі сучасного мистецтва «МАР'С» та інших галереях.

У 2008 році став креативним директором дизайн-студії «Два товариша».

У 2009 році заснував проект DastDesign, орієнтований на об'єктний і графічний дизайн. Один з найуспішніших кейсів DastDesign — комплекс робіт з брендінгу одного з районів Москви «Простір Сретенка», виконаний у співпраці з Imadesign. Проект успішно розвивається і сьогодні.

З 2010 року — арт-директор брендингового агентства Depot WPF.

арт-директор брендингової агенції Depot WPF
Алла Ботвич

У рекламі з 2004 року. Робота в EURO RSCG Moradpour, «TWIGA TOUCH», «MOVIE».

Освіта:

 • 1994 - 1999: Московський Державний Університет Друку, спеціальність Графіка, диплом «Художник-графік»
 • 2010 - 2011: Академія WordShop, факультет «Стратегія»

Нагороди:

 • ММФР 2010 — бронза в номінації«ТВ реклама» в категорії «Соціальна реклама», робота «Їжачок» для компанії «Наші діти»
 • Golden Drum 2009 — срібло у номінації «Print» за роботу «Менеджер» для сайту hh.ru
 • ММФР 2009 — золото в номинації «Зовнішня та друкована реклама» в категорії Послуги, Сервіс, робота «Файли» для сайту hh.ru
 • Шорт-лист фестивалю «Ідея» 2009

Клієнти: KIA, ВТБ, «Наші діти», Імпров, Дон-стій, Rehab, Toshiba, Цифрове телебачення, Golden Telecom, MTС, Head Hunter, Донський Тютюн, Валента (ліки), Nexx.

старший арт-директор креативного агентства ANYBODYHOME
Леонід Фейгін
 • Академік Російської Академії Реклами.
 • Член American ArtDirector's Club.
 • Член Президії Art Directors Club of Russia (ADCR).
 • Член Союзу Дизайнерів Росії.
 • Керівник напряму «Арт-дірекшн» в Академії комунікацій Wordshop.
 • Автор власного курсу «Візуальні комунікації» в Британській Вищій Школі Дизайну.
 • Член Асоціації брендингових Компаній Росії (АБКР).
 • Член журі конкурсу «Бренд року | EFFIE».
Співвласник та креативний директор брендінгової компанії DirectDesignVisualBranding (DDVB)
Ілля Лазученков
 • Дата народження: 08 листопада 1980 року. Вік: 31.
 • Громадянство: Росія.
 • Вища освіта: Економічна академія імені Плєханова, Інститут управління маркетингом.
 • Сфера діяльності: дослідження, позиціонування бренду, стратегія, неймінг, візуальна ідентичність систем, творчих та комунікативних стратегій, інтерактивні комунікації, бенчмаркінг.
 • Клієнти: GE Money Bank, TELE2, Аероекспрес Москва, Корбина Телеком, RTelecom, Караван Росатома, Централ Партнершип, Avalon Group, Согаз, Національні кабельні мережі та ін.
Керуючий партнер, консультант з бренду, Plenum Brand Consultancy

Paul Syrysko

Пол один із піонерів Інтернет. Серед його здобутків — створення у 1994 році одного із перших сайтів в Великобританії для Unilever. Він заснував Internet Advertising Bureau (IAB) в 1997 році. Він заснував Lintas (зараз Lowe) у Польщі. Під його керівництвом команда Leo Burnett отримала золото на Cannes Lions для Ikea.

Серед його професійних здобутків: CEO of Starcom Germany, позиція Head of Technologies в лондонській агенції Initiative Media, заснування Stream Communications. Пол продовжує працювати в авангарді технологій та інновацій. Йому належить software компанія — лідер на ринку веб-додатків.

Він є запрошеним викладачем Київської академії реклами, де викладає творчість та інновації.

British communications specialist
Роман Гавриш

AIMBULANCE — член Ukrainian Digital Agencies Committee. Найбільш ефективна digital агенція 2011 (за версією EFFIE Award Ukraine). Серед клієнтів: PEPSI, McDonalds, Citroen, DIAGEO.

Освіта — Національний університет «Києво-Могилянська Академія».

9 років досвіду у цифрових комунікаціях. Старт маркетингової кар’єри розпочався в компанії UMC (тепер МТС) на позиції експерта з цифрових комунікацій. З 2007 до 2010 року — співзасновник та директор агенції Brainberry (яка протягом 2007-2010 рр. була одним з лідерів медійного Інтернет ринку України). Також у 2007 управляв розробкою та запуском порталу www.mapia.ua. У 2011 заснував нову агенцію AIMBULANCE.

керуючий партнер AIMBULANCE
Олексій Соболєв

До того як стати засновником та креативним директором цифрової відео агенції VGNC, Олексій шість років працював в найбільших рекламних агенціях Україні та Росії, таких як Euro RSCG Kiev, Provid BBDO, САХАР та BBDO Moscow.

Після отримання диплома економіста-міжнародника, вчився на режисера в Нью-Йоркській кіноакадемії та в Першій національній школі телебачення. Як режисер та креативний директор знімав музичні кліпи, короткометражні фільми та рекламні ролики для найбільших російських, українських і міжнародних брендів.

Упевнений, що відео — найбільш істотна частина цифрових кампаній. Як експериментатор і співвласник бізнесу, вперше на українському ринку реалізує унікальну модель агенції, що сполучає в собі digital експертизу та можливості спеціалізованого власного виробництва.

засновник і директор цифрової відео агенції VGNC, креативний директор, режисер
Влад Ситников

Народився в 1979 році в Москві. У 2001 році закінчив МДУ, філософський факультет.

Влад Ситников — провідний спеціаліст на ринку цифрового маркетингу. Почав співпрацю з GRAPE у в 2002 році, ще займаючись керівництвом власної дизайн-студії, яка в 2004 році увійшла до складу Грейп. До 2012 року відповідав за формування нових послуг компанії та пропагування можливостей інтерактивних медіа середовищ для комунікацій між споживачами та брендами. За час роботи Влада агентство GRAPE завоювало золоті, срібні та бронзові нагороди на IAB MIXX Awards Нью-Йорк, бджоли Awards, Golden Hammer, нагороди MAAW глобус, Срібний Меркурій, Ідея!, КМФР, ADCR та інших фестивалях реклами 2006-2011 років.

У 2012 році заснував креативне агентство Hungry Boys, що займається розробкою і реалізацією креативних стратегій, концепцій, творчої підтримкою провідних агентств на російському ринку, пошуком і консолідацією талантів, введенням нових міжнародних стандартів і процесів на російському ринку.

креативний директор Hungry Boys, партнер GRAPE
Олександр Чекан

Олександр Чекан представляє білоруський портал TUT.BY.

Останні декілька років займається маркетингом TUT.BY та інших проектів компанії. Автор і розробник декількох білоруських контент-проектів, володар першого в Білорусі сертифіката фахівця з Інтернет-реклами (2003р). Разом з клієнтами компанії розробив та провів десятки рекламних кампаній в Інтернет.

У 2004 р. на сьомому білоруському Iнтернет-форумі був обраний маркетологом року в білоруському Інтернет. З 2006 року керує щорічною конференцією «Діловий Інтернет», яку сам же і придумав. Член Ради Асоціації Професійного Маркетингу (Білорусь). Член журі професійного конкурсу «Бренд Року» в Білорусі. Регулярно бере участь у майстер-класах та семінарах провідних бізнес-шкіл Білорусі з Інтернет-маркетингу в якості викладача.

Одружений, виховує двох синів. Любить подорожувати та збирає монети.

директор з маркетингу, TUT.BY, Білорусь
Віталій Биков

За переказами, народився 1 лютого 1980 року в Москві, в пологовому будинку на Ленінських горах. У 1997 році закінчив середню загальноосвітню школу без ухилів, де був твердим двієчником, якого дотягнули до трієчника. Однокласникам не заважав, в контактах помічений не був, дівчаток за кіски не смикав. У випускних класах відвідував «педуліще» (педагогічне училище). У вуз не поступив. Пішов у видавничо-поліграфічний коледж. Закінчив його в 2000 році і, нарешті, вступив в поліграфічний інститут за 400 доларів на рік. У пошуках великих грошей влаштувався охоронцем в ЧОП, а потім фарбував вікна у видавництві «Собеседник». В результаті великих грошей не знайшов і кинувся до Red Keds, де його чекали і гроші, і друзі, і слава!

генеральний директор, Red Keds, Росія
Григорій Сорокін

Народився в 1987 році в сніжному Новосибірську. В 12 років почав працювати інтерактивним дизайнером. У 2000 році заснував дизайн-студію Afte в Новосибірську. Навчався на економічному факультеті Новосибірського Державного Університету.

У 2006 році приходить в DEFA Gruppe на позицію арт-директора, в 2007 призначений креативним директором. У 2007 році стає креативним директором інтерактивного підрозділи Leo Burnett Moscow з метою посилити позиції агентства у цій галузі. У 2010 це підтверджується званням Кращого інтерактивного агентства.

У 2011 році робота «Photoshooting» отримала Бронзового Каннського лева. Інші його роботи відзначені нагородами таких престижних фестивалів як КМФР, Eurobest, Golden Drum, Golden Hammer, Epica, New York Festivals, ADCR, ММФР, Ідея! та інші. Неодноразово він був у журі креативних: КМФР, Eurobest, Ідея!, ММФР та ін.

Григорій працював з такими клієнтами як Lego, Samsung, Mc Donald's, Procter & Gamble, Audi, Volvo, Diageo, Coca-Cola, Google, MTV, WWF та багатьма іншими.

Хобі: засновник компаній по виробництву ігор.

головний творчий директор з інновацій Leo Burnett Eastern Europe

Ljiljana Boljanović

Викладач на факультеті і медіа та комунікації в Singidunum University. 10-річний досвід роботи в комунікаційному консалтингу, з них 7 років — провідним PR-консультантом. 10 років в журналістиці.

Досвід роботи:

 • З 2002 і зараз — керуючий директор та партнер в Pleon Olaf&McAteer
 • З 2009 і зараз — викладач в Singidunum University
 • 1992-1998 — тележурналист
 • 1992-2002 — журналіст у друкованих ЗМІ

Освіта: Факультет права в Belgrade University, Public Relations Business School.

Мови: англійська, сербська.

general director, Pleon Olaf & McAteer
Andrius Kasparavičius

З 1997 і зараз — «Komunikacija konsultantai». Основні обов'язки: розробка та реалізація більшості проектів агенції. Часткове управління агенцією та підтримка відносин з зарубіжними партнерами.

Клієнти: Tele2, A. Sabonis’s Žalgiris Basketball Club, Cisco Systems, Varos Group, Alstom, Oracle, Gazprom, Rigas Jūras Linijas, New Vision Baltija, Logitech, The Central European Golf Club, The State Department of Tourism under the Ministry of Agriculture, European Parliament, Betafence, Fazer, Le Meridiens Vilnius, Mobotix та інші.

З 2006 і зараз — викладач, Vilnius University, Faculty of Communication.

1997 — асистент з продажу, оператор «Statoil Lietuva»

Освіта: магістр управління та бізнес адміністрування, факультет економіки, Вільнюський університет.

Managing Director, Project Manager, Consultant, Co-Owner, UAB “Komunikacija ir konsultantai”
Ярина Лукань

Очолюючи комунікації в Ерсте Банку, Ярина відповідає за PR, внутрішні комунікації, КСВ та зв'язки з громадами.

Ярина має досвід розробки комунікаційних і КСВ стратегій та реалізації комплексних комунікаційних проектів (включно з PR, он-лайн і внутрішніми комунікаціями, а також зв'язками з інвесторами) як в корпоративній сфері, так і на стороні агентств. До роботи в Ерсте Банку Ярина керувала практикою PR для фінансів та послуг в PRP Ukraine. За 3 роки роботи в агентстві вона відповідала за комунікаційну підтримку виходу Erste Group на український ринок, а також очолювала проекти клієнтів в сфері фінансів і послуг, серед яких MaterCard, SAP, Альтера Фінанс, Immorent, M&P та консультувала такі компанії, як OTP bank, ВТБ, Bain тощо.

Кар'єру в сфері комунікацій вона почала в PR-агенції Romyr&Associate. Ярина Лукань є магістром соціальних наук та технологій Києво-Могилянської Академії.

начальник управління комунікацій, Ерсте Банк
Олена Тищенко-Тишковець

В PR з 2003 року.

Протягом 2003-2008 рр. відповідала за різні проекти компанії British American Tobacco Ukraine у сфері корпоративної соціальної відповідальності, в тому числі, розробку стратегії КСВ та підготовку першого в Україні соціального звіту за міжнародними стандартами (2006-2007 рр.).

З 2008 року відповідає за напрям корпоративних комунікацій British American Tobacco Ukraine. Має досвід розробки комплексних комунікаційних програм і активностей, включаючи зв'язки зі ЗМІ, внутрішні комунікації, підтримку корпоративних ініціатив.

Закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Міжнародна інформація». Кандидат політичних наук.

менеджер з комунікативних питань компанії British American Tobacco Ukraine
Вікторія Пономарьова

З 2008 року Вікторія відповідає за зовнішні та внутрішні комунікації, проекти корпоративної соціальної відповідальності в російській «дочці» Barclays Bank. Після продажу банку в жовтні 2011 року курує процес ренеймінгу і ребрендингу бізнесу.

До роботи в Barclays Bank займала пост прес-секретаря фінансового підрозділу General Electric в Росії, де відповідала за координацію роботи зі ЗМІ та позиціонування нового банківського бренду в медіа.

Досвід роботи в ЗМІ: протягом п'яти років Вікторія очолювала інформаційну службу в телерадіокомпанії — допомагає в реалізації комунікаційних проектів.

Вікторія Пономарьова закінчила Іркутський державний педагогічний інститут іноземних мов.

начальник управління корпоративних комунікацій Експобанку
Оксана Монастирська

Спеціаліст зі зв'язків з громадськістю з 16 річним досвідом надає послуги з питань стратегічних комунікацій та корпоративного позиціонування для широкого кола клієнтів компанії в таких галузях як фінанси та інвестиції, енергетика, телекомунікації, фармацевтика та споживчі товари. Серед її клієнтів Horizon Capital, Ferrero, life :), Henkel, Visa, Wizz Air і багато інших. Оксана — внутрішній тренер компанії. До роботи в The PBN Company Оксана очолювала департемент зв'язків з суспільством Міжнародної Фінансової Корпорації (МФК), Проект корпоративного управління в Україні. Входить до правління Української асоціації зі зв'язків з громадськістю (UAPR).

Оксана отримала диплом спеціаліста права Київського Національного університету (2000) та спеціаліста Київського державного інституту іноземних мов (1994).

заступник керуючого директора, The PBN Hill+Knowlton Strategies
Яніна Дубейковська

Протягом своєї кар'єри Яніна займала позиції топ-менеджерів в області корпоративних, медіа і політичних комунікацій. Вона керувала більш ніж 30 виборчими кампаніями, в тому числі, виборчою кампанією президента Росії в 2004 році.

В період приватизації електронергетіческой індустрії вона очолювала PR&IR департемент однією з найбільших електроенергетичних компаній Росії, «ОГК-1». Яніна — член журі найбільшої міжнародної премії в галузі PR-SABRE awards для регіону EMEA в 2011 і 2012 роках.

Освіта — PHD і MBA in marketing.

контент-директор Всесвітнього Форуму з комунікацій Communication on Top, Давос

Наталія Чернишова

12 років досвіду роботи в маркетингу, з яких 10 — на різних позиціях в компанії Coca-Cola, включаючи міжнародний досвід. З 2007 року очолює відділ маркетингу в Україні.

Серед проектів — виведення та підтримка на ринку Україні 2-х нових категорій: енергетичні напої (ТМ Burn) та холодні чаї (ТМ Nestea), проекти основних брендів компанії: Coca-Cola, Fanta, Sprite, BonAqua.

Освіта: диплом з відзнакою Київського Національного Торгово-Економічного Університету та Professional Diploma від Chartered Institute of Marketing.

маркетинг директор компанії «Coca-Cola Ukraine»
Антон Мельников

Досвід роботи: Антон в рекламному бізнесі вже більше 15 років. Починав в 1992 році як еккаунт менеджер в креативному агенстві Navigator DDB. У 1994 — account director. У 2000 Антон очолив Московську філію агенції «Rapp Collins Ltd.», де і пропрацював аж до грудня 2010 року.

З січня 2011 року є генеральним директором «Другіє».

Публікації: журнал «Креативний директор», №3(27)2011, «Виховання і навчання фахівців усередині компанії».

Освіта: у 1992 р. закінчив МАІ.

Громадська діяльність:

 • Член журі фестивалю «Ідея!2011»
 • У 2008 році очолив журі «Золотого PROпеллер»
 • Член журі міжнародного конкурсу «DirectHit»
 • Член журі «Globes»

Дата народження: 6 квітня 1971 р.

генеральный директор ТОВ «Другіє»
Віталіна Ященко

Група поєднує декілька бізнес напрямків: Event, BTL, PR, туристична агенція, агенція з підбору і навчання персоналу.

З 2000 року почала роботу в інвестиційній компанії SigmaBleyzer на позиції стажера та доросла до Члена Правління компанії ВОЛЯ (портфельне підприємство SigmaBleyzer).

12 років досвіду роботи в галузі управління бізнесом, з них 10 років досвід роботи в маркетингу.

Перший президент Асоціації івенторів України, 2008 - 2009 рр., Голова правління Міжнародної асоціації маркетингових ініціатив, 2010-2011рр.

Дипломований маркетолог за програмою Chartered Postgraduate Diploma in Marketing, The Charted Institute of Marketing (London).

генеральний директор групи компаній «ALL Motion Group»
Валентин Калашник

Народився 22 березня 1972. Валентин це:

 • Власник української маркетинг-групи OS-Direct;
 • Президент Української Асоціації Директ Маркетингу;
 • Член правління Української Рекламної Коаліції;
 • Організатор щорічного Міжнародного бізнес-форуму «Дні Директ Маркетингу в Україні»;
 • Засновник Клубу керівників контакт-центрів HotSkills, клубу директ-маркетологів DirectHit;
 • Учредитель Клуба руководителей контакт-центров HotSkills, клуба директ-маркетологов DirectHit;
 • Батько.

«Завжди намагаюся бути лідером. Не командувати, а залучати, щоб люди працювали не тільки за гроші, а й пишалися тим, що роблять».

власник української маркетинг-групи OS-Direct
Павло Дєдков

До кінця світу встигне відзначити свій десятирічний ювілей роботи в області маркетингу залучення.

У перервах між розробкою і реалізацією сотень проектів приніс з рекламних фестивалів близько 48 кг нагород, включаючи 0,72 кг шорт-ліста Cannes Lions (Direct) і 1,22 кг. Гран-Прі за креатівность London IPRA Golden World Awards (PR).

Не раз запрошувався до журі спеціалізованих рекламних фестивалів та конкурсів в країнах СНД.

креативний директор та один із спів-засновників PR квадрат
Дарина Головіна

Дарина закінчила економічний факультет Університету Дружби народів, має ступінь магістра. Більше 15 років у рекламному бізнесі.

Перші кроки в рекламному бізнесі Дарина зробила в Інституті ІТКОР — правонаступника НДІ економіки та організації матеріально-технічного постачання, де займалася проведенням маркетингових досліджень, аналітикою, вивченням просування товарів і послуг, бізнес-плануванням.

У період з 2000 по 2007 в TMA-Draft Дарина пройшла шлях від менеджера до директора по роботі з клієнтами. За 7 років вона реалізувала проекти для найбільших клієнтів агентства: JTI, Beiersdorf, MasterCard, Вімм-Білль-Данн, Tetra Pack, Ефес, Reckitt Benckiser, Sharp, Renault, Nestle (кондитерські вироби), Sun Interbrew, Російський Стандарт, Van Melle.

У 2007 року Дарина переходить в агенцію маркетінгових комунікацій Brandnew на посаду директора з роботи з кліентами, а в 2010 році очолює її. Ключові клієнти: Mastercard, Nestle, Газпром-Нафта, OBI, SABMiller, LG та ін.

Агенція BrandNewболее 10 років надає послуги в області event-маркетингу, sales promotion, digital, спонсорство, PR. Одна з відмінних технологій агентства — відстеження актуальних трендів для створення креативних механік. Агенція — член Асоціації Комунікаційних агентств Росії.

генеральний директор агентства Новий (ProgressionGroup), Росія
Вікторія Папазова

Навички успішного управління, висока орієнтація на результат, різноманітний досвід у маркетингу, отриманий за 12 років роботи в компаніях-лідерах FMCG сегменту.

Досягнення:

 • Проект комплексу активацій BURN — визнаний кращою практикою системи Кока Кола (27 країн) у 2008.
 • Проект спеціального брендингу старовинної частини Львова - визнаний кращою практикою системи CocaCola (27 країн) у 2009.
 • Проект запуску лінійкі BotaniQ також відзначений як краща системна практика.

Про себе: Щаслива займатися улюбленою справою. Творчість завжди знаходить собі місце в моєму житті. Пишу картини, подорожую, пишаюся тим, що в минулому спелеолог. Пишаюся тим, що я львів'янка. І, не дивлячись на проживання в Києві, нею залишаюся. Пишаюся своїми колишніми і справжніми підлеглими, вони добиваються великих успіхів та практично всі стають лідерами. Заміжня, є син.

Вважаю, що пройшла класичну школу маркетолога, пройшовши всі сходинки від промоутера та мерчендайзера до керівника відділу великих компаній. Практика + сильна творча підготовка = це справжній трейд маркетинг.

 • Немає однакових акцій — є однакові механіки.
 • Я знаю точно, неможливе — можливо (це про мене).
директор відділу трейд маркетингу, Миронівський Хлібопродукт
Наталія Кошова

Освіта: У 2002 році закінчила магістратуру за фахом «маркетинг» в Інституті Економіки НГ Україні.

Професійний досвід і компетенція: З 1998 року працює в сфері маркетингу. Більше 10 років досвіду роботи в ритейлі. Персональний коучінг в області рітейлу і маркетингу з фахівцями австрійської консалтингової компанії Complementation Consulting.

Професійні досягнення та нагороди:

 • 2005 — маркетинг лідер проекту з розробки бренду та виведення на ринок мережі магазинів побутової техніки та електроніки COMFY.
 • 2009 — визнана найкращим доповідачем форуму маркетинг директорів.
 • 2010 — премії X-ray Marketing Award в номінаціях «Start-up року», «Vаркетинг-стратегія року» та «Відкриття року».
 • 2010 — увійшла до списку ТОП-10 кращих маркетинг директорів України за версією журналу MMR.
директор мережі побутової техніки та електроніки СOMFY, член ради директорів COMFY

Володимир Євстаф'єв

Дата народження: 1 червня 1954 р.

Освіта:

 • 1976 г. — Московський інститут хімічного машинобудування (МІХМ)
 • 1987 г. — Закінчив ВМиК МГУ ім. М.В. Ломоносова
 • 1986 г. — присуджено вчений ступінь кандидата технічних наук (МХТИ ім. Д.І. Менделєєва)
 • 2001 г. — присуджено вчений ступінь доктора філологічних наук (факультет журналістики МДУ ім. М.В. Ломоносова)

У 1992 р. — співзасновник рекламного агентства «Максима».

Наразі:

 • Офіційний Представник в Росії Міжнародного Фестивалю Креативності «Каннські Леви» та Фестивалю реклами Eurobest
 • Віце-президент Асоціації Комунікаційних Агентств Росії (АКАР)
 • Віце-президент ТДВ «ГРУПА ІМА»
 • Генеральний директор ТОВ Видавництво «ІМА-прес»
 • Почесний член Російської Асоціації зі зв'язків з громадськістю (РАСО)
 • Віце-президент Російського відділення Міжнародної асоціації реклами (IAA)
 • Академік Російської академії реклами
 • Завідувач кафедрою маркетингу і реклами МДУІЕ, науковий керівник Інституту Маркетингових Комунікацій
 • Академік РАПН

Брав особисту участь у розробці рекламних кампаній: «Приватизація», «Масляна», Bosco di Ciliegi, Panasonic, Toyota та ін. Незмінний голова журі фестивалів: «ДаЕж», «Юла», «ЛАЙМ». Спів-автор 8-ми монографій із різних напрямків рекламної діяльності.

професор, доктор філологічних наук, кандидат технічних наук
Олександр Можаєв

Олександр Можаєв працює в рекламі з 1990 року. Починав в італійському відділенні міжнародного рекламного агентства Saatchi & Saatchi, де пропрацював 4 роки. Потім повернувся в Saatchi & Saatchi Росію, в 1998 році перейшов до групи АДВ, де пропрацював 11 років, очолюючи агентства Lowe Adventa, McCann Erickson, Znamenka.

Співпрацював з такими міжнародними брендами і компаніями як: Nestlé, Coca-Cola, Uniliver, L'Oreal, Dirol, British Airways, Procter & Gamble, Johnson & Johnson, Siemens, Canon, Microsoft, Mastercard, Ferrero, Honda, Heineken, Michelin, а також російськими: «Росія — Щедра душа», «Балтимор», «Мегафон», МТС, "Вімм-Білль-Данн», «Балтика», «Юнімілк», «Евросеть», Лебедянський, М.відео і багатьма іншими.

Двічі (2009, 2011) входив до складу великого журі ММФР, багаторазово (2000-2012), до складу журі Бренд року / Effie та Експертної Ради «Супербренд, Росія». Лауреат премії «Медіа-менеджер Росії» 2008 року.

директор зі стратегічного розвитку, Комунікаційна група TWIGA
Степан Асланян

Освіта:

 • 2002 - 2004: Національний інститут охорони здоров'я ім. академіка С. Х. Авдалбекяна, Менеджмент.
 • 1996 - 2002: Єреванський Державний Медичний Університет, Педіатрія.

Досвід роботи:

 • Січень 2011 - по н.ч.: Виконавчий директор, ЗАТ «Аштарак Кат» / Виробництво молочної продукції та морозива.
 • Листопад 2003 - по н.в.: Засновник, Президент «Смарт Системс» ТОВ / ІТ та Інтернет маркетингові послуги.
 • Листопад 2003 - червень 2011 року: Виконавчий директор «Смарт Системс» ТОВ / ІТ та Інтернет маркетингові послуги.
 • Листопад 2001 - Листопад 2003 року: Директор із зовнішніх зв'язків, Маркетолог, «Аштарак Кат» / Виробництво молочної продукції та морозива.
 • 1998 - 2001: Різна комерційна діяльність.
 • Червень 1994 – вересень 1998: Медичний досвід, «Республіканський дитячий центр здоров'я».

Сертифікати:

 • Серпень 2002 — Фінтрак Корп., Інформаційна система з агробізнесу, Вашингтон, США.
 • Червень 2003 р. — Університет Св. Марії «Центр розвитку бізнесу», Фінансове прогнозування, Галіфакс, Канада.
Виконавчий директор, ЗАТ «Аштарак Кат», Засновник, Президент «Смарт Системс» ТОВ
Тетяна Лукинюк

Тетяна більше 15 років працює в міжнародних компаніях, з них більше 9 років в маркетингу. Кар'єру маркетолога починала в рекламних агентствах (TBWA, Scholz & Friends), працюючи на тютюнових клієнтів. У 2004 році почала кар'єру в бренд-менеджменті в тютюнової компанії Gallaher Plc (тепер частина JT International). Вела бренд LD — № 1 у портфелі компанії , вела запуск Sovereign. У 2006 році перейшла в компанію Coca-Cola, вела бренди Fanta, Sprite, Schweppes. У 2008 році стала директором з маркетингу в компанії Oriflame в Україну, а потім відповідала за всі країни СНД і Балтії (крім Росії). За 3 роки роботи вдалося вивести бренд Oriflame на перше місце на ринку косметики та парфумерії, посунувши глобального конкурента — Avon. З 2011 працює директором з маркетингу провідної пивоварної компанії «Сан ІнБев Україна» (входить до групи компаній «Anheuser-Busch InBev»). У портфелі компанії — пивний бренд № 1 «Чернігівське», а також бренди Рогань, Staropramen, Stella Artois, Beck's, Янтар, Hoegaarden, Leffe та інші.

З 2010 року Тетяна є викладачем The Chartered Institute of Marketing (UK), курс Marketing Planning Process. Тетяна має дипломи за спеціальностями: англійська мова та література в Київському державному лінгвістичному університеті, маркетинг в Міжнародному інституті бізнесу, маркетинг в The Chartered Institute of Marketing.

У 2011 році увійшла в топ 10 маркетингових директорів за версією MMR.

директор з маркетингу, САН ІнБев Україна
Тетяна Пенцак

Закінчила факультет економіки та управління Одеського державного економічного університету в 2004 році. З 2004 року працює в компанії «Одесавинпром». В якості керівника відділу маркетингу — останні 5 років. Успішно здійснила проекти виведення на ринок декількох нових колекцій ігристих і тихих вин. Головним критерієм якості своєї роботи вважає фінансово-економічну результативність і здатність реалізовувати нові ідеї.

керівник відділу маркетингу і реклами ПАТ «Одесавинпром» (ТМ «Французький бульвар», ТМ «Француз», ТМ «Вина Гулієвих»)
Юрій Кіщенко

В рекламі з 1998 року, очолював ряд локальних та міжнародних агентств в Казахстані та Середній Азії. З 2002 по 2008 — Президент Асоціації рекламних агентств Казахстану. З 2008 року — генеральний директор BBDO Central Asia.

директор, BBDO Central Asia, м. Алмати, Казахстан

Олександр Колтунов

Має більше 8 років досвіду в галузі інтернет-технологій і реклами.

2003 - 2007: директор з розвитку міжнародної інтернет-агенції «ActiveModa». За цей період агенція займала перші місця на Київському Міжнародному Фестивалі Реклами, Московському Міжнародному Фестивалі Реклами, володар нагород «Золотий сайт» та ін.

2007 – 2009: Керівник «StarFamily» SH.

2009 – 2010: Директор з продажів у компанії «МедіаАктівіті» — інтернет-проекті Міжнародного холдингу «А1».

директор з продажів LB.ua (медіа-проект «Горшенін Груп»)
Сергій Скороход

Керівник та засновник найбільшого в Білорусі спеціалізованого інтернет-ресурсу з маркетингу, брендингу, реклами та комунікації Marketing.by.

Ресурс існує з травня 2007 року, на даний момент сайт є найбільшим в Білорусі незалежним майданчиком в інтернеті, де обговорюються найбільш актуальні питання галузі. Основною аудиторією Marketing.by є фахівці в сфері маркетингу, реклами та PR, представники ЗМІ, керівники білоруських компаній.

Раніше працював медіа та PR-директором агенції Publicis Hepta Belarus та директором з реклами найбільшого в Білорусі бізнес-видання «Білоруська ділова газета». У рекламному та медіа-бізнесі з 1994 року.

керівник та засновник Marketing.by
Олександр Трубніков
керівник проекту www.sostav.ru
Євген Сафонов

Євген народився у 1984 році. Він є головним редактором інтернет-газети The Village Київ з 2011 року.

У 2002 році закінчив Академічний ліцей при Херсонському державному університеті, Факультет «Романо-германська філологія», в 2007 — Херсонський державний університет (спеціальність: англійська мова та зарубіжна література).

2005 р. — Information Press Center (IPC, Сімферополь), школа журналістики, 2008 р. — Heinrich Böll Foundation (Берлін, Німеччина), курс для журналістів Східної Європи.

Досвід роботи:

 • З листопада 2010: Копірайтер, сценарист першого віртуального квесту в Україні. Клієнт — «Балтика 0», VGNC, креативне агенство. Копірайтер, сайт sunvalley.ua, Budda, креативне агенство.
 • 2006 - 2010: Кореспондент відділу «Суспільство», колумніст тижневику «Фокус». Також друкувався у журналах «ШО», «Unique», «Город».
 • 2003 – 2006: Кореспондент відділу новин, редактор відділу «Люди дня», Газета по-київски.
головний редактор інтернет-газети The Village Київ
Галина Петренко

Галина Петренко працює в медіа понад десять років. Її статті були опубліковані в багатьох українських ЗМІ, а репортажі звучали в ефірі «Українського радіо».

Сфера журналістських інтересів — маркетинг, реклама, медіа. У журналі «Новий маркетинг» працює з 2004 року, і за цей час пройшла шлях від редактора сайту до головного редактора.

Кілька років активно викладала на кафедрі маркетингу в Національному університеті України «Київський політехнічний інститут», поки робота в медіабізнесі остаточно не переважила всі інші сторони професійному житті.

головний редактор, журнал «Новий Маркетинг», Київ, Україна

Визначає дві найкращі роботи в конкурсах:

 • A. Film / Рекламний ролік
 • B. Press / Реклама в пресі

13 23-26 травня КМФР
ВОДЕСІ
Dr. Fred Koblinger

Фред Коблінгер закінчив університет економіки в 1979 р. Він почав свою кар'єру в Парижі в Національному туристичному бюро Австрії (відділ маркетингу та продажів). У період з 1982 року по 1986 рр. він був керуючим директором Interhome Austria.

У період з 1987 по 1991 — робота в австрійському Ogilvy & Mather Direct. У 1992 році він заснував компанію Palla, Koblinger & Partner (PKP). Досить швидко компанія стала номер один в Австрії (4 Каннських Лева). Фред Коблінгер продав компанію BBDO Worldwide в 2000 р. і тоді ж став спів-засновником BTL-напрямку BBDO — мережі Proximity. Зараз він член ради правління Proximity Worldwide та CEO BBDO Holding Austria.

Фред Коблінгер — піонер директ маркетингу в Австрії. Сьогодні він — один із найбільш нагороджуваних рекламістів в Австрії. Серед його досягнень — виступи на Worldwide Marketing-& Advertising Congresses.

Він також очолював журі Eurobest-2006, Dubai Lynx Awards-2007 та Spikes Awards-2009. Также він двічі був членом журі Cannes Lions, а в 2005 році — очолював Direct Lions Jury.

CEO, BBDO Holding Austria
Justin Hooper

Джастін почав свою кар'єру як копірайтер в Euro RSCG у Гонконгу в дев'яності роки. Перебравшись до Лондона, він працював в кількох кращих агентствах Великобританії, включаючи Ogilvy, Lowe та в кращому агентстві 90-х — HHCL.

Перш ніж він повернувся до Euro RSCG London як креативний директор, його робота для Unilever та COI завоювала, серед багатьох інших, чотири нагороди Cannes Lions — три золотих і одну срібну — та «Срібний олівець» D & AD. Він створив знаменитих танцюючих роботів-трансформерів для Citroen, а також є автором рекламної кампанії, яка допомогла Девіду Камерону стати прем'єр-міністром Великобританії і принесла ще один «Срібний олівець» D & AD та нагороду Cannes Lions. Згодом Джастін був призначений виконавчим креативним директором Ogilvy Istanbul.

Копірайти Джастіна були включені в книгу по копирайтингу D &AD та в шкільний курс з англійської мови у Великобританії. Його робота для Impulse зайняла 9-е місце серед найкращих зразків реклами ХХ століття, за версією Channel 4, а «Танцюючий робот» потрапив в ТОП-20 реклами XXI століття на думку ITV.

executive Creative Director Ogilvy Istanbul
Kirsten Hohls

Кірстен народилася в Англії та виросла в Південній Африці, містечку Йоханнсбург. Вона, відкривши в собі здатності до мистецтва, вирішила вчитися графічному дизайну. Після першого досвіду роботи в рекламі вона зрозуміла, що не хоче робити начерки чужих ідей і сама стала придумувати.

Після восьми років роботи в TBWA Hunt Lascaris, та золота Канн, Кірстен об'єднала свою любов до мистецтва та подорожі. Протягом двох років вона набиралася досвіду на Близькому Сході. Далі вона працювала в Лондоні в Young & Rubicam, потім переїхала до Німеччини. Клієнт Audi в Saatchi & Saatchi Франкфурт приніс Кірстен срібло Канн та інші нагороди. Останні чотири роки вона провела працюючи на німецьке відділення Scholz & Friends. Зараз Кірстен — креативний директор в JWT Гамбург і вона продовжує створювати свої правила в роботі та експериментувати з ідеями.

Director JWT Hamburg
Urmas Villmann

Урмас Виллман — креативний директор та партнер однієї з найбільших рекламних агенцій у країнах Балтії. Він також є одним із засновників ADC Естонія. Урмас має ступінь в області графіки Естонської академії мистецтв. Він працює в галузі реклами з 1993 року. Він працював у DDB Естонія, EuroRSCG Idea, з 2000 року Урмас працює в Leo Burnett. Під його творчим керівництвом Kontuur Leo Burnett був нагороджений стала агенцією року у 2003 і 2009 роках. Урмас — один із визначніших рекламістів Естонії. Його досягнення включають в себе, наприклад, Гран-Прі Київського Міжнародного Фестиваля Реклами, Гранд Cristal, Гран-Прі Естонського національного фестиваля реклами Golden Egg, шорт-ліст Cannes Lions. Урмас був членом журі багатьох фестивалів реклами, як в Естонії так і за кордоном. У вільний час він розробляє дизайн музичних компакт-дисків та займається сноубордингом.

Creative Director, Kontuur Leo Burnett, Estonia
Jarek Wiewiorski

Ярек працює на рекламному ринку з середини 90-х рр. Як копірайтер він процював у Saatchi & Saatchi, Bartle Bogle Hegarty International and World Writers London. В якості креативного директора агенцій McCann-Erickson та Leo Burnett працював в країнах Центральної та Східної Европи (Польща, Росія, Україна, Казахстан). Власник понад 150 нагород, серед яких Effie, Cannes Lions, NY Festival, Epica та Golden Drum.

Ярек — Копірайтер Року в Польщі.

Ярек є одним із членів журі Young Guns Festival. Також він — один із співзасновників польского Ad Creatives Club.

creative director, SCHOLZ & FRIENDS WARSZAWA, Poland
Олексій Пасічник
 • Ветеран Adventa Lowe.
 • Власник понад 60 нагород локальних та міжнародних рекламних фестивалів.
 • Шалений успіх в розвитку локальних брендів — Київстар, Чернігівське, Рогань, Світоч, djuice та багатьох інших.

Дуже незвична комбінація креативного таланту та економічної освіти.

креативний директор Adwenta Lowe Ukraine
Владислав Макаров
 • З 2004 года - креативний директор НЕБО.
 • 2003-2004 - арт-директор в BBDO Marketing.
 • 2003 г. - арт-директор в GFMO/Made.
 • 1998-2003 - арт-директор в «БизнесЛинк Реклама"(CПб).

Працював з брендами: Pepsi, Snickers, M&M’s, Orbit, «Золотая бочка», «Балтимор», Hubba Bubba, «Билайн», Valio, Lamber (Vimm-Bill-Dann), Vitek, «Хлебный дом» (Fazer), Greenfield (Orimi Trade), Мегафон, «Пит-Продукт» (Atria), «Кампомос» (Atria), Pernod Ricard, Траст, Сладко, Пекарь, «Твое ТВ», «Твой Интеренет» («ТКТ») и др.

Лауреат понад 60 нагород ранніх фестивалів реклами: КМФР, ММФР, Golden Drum, Golden Hammer, «Идея!», LIAA, ADCR Awards, «Белый квадрат», AdSpot. Деякі роботи Владислава війшли в збірку АКАР «Найкращі рекламні ролики 2001-2010».

Лауреат Національної Премії Російської Академії Реклами. Член Великого жюри ММФР 2007.

креативний директор «НЕБО», Росія
Ulrika Rupa

В рекламі з міленіуму. Останні 4 роки — в команді DDB Latvia. Вже 8 років поспіль навчає майбутніх рекламістів в University of Latvia. Володарка декількох призів Adwards, Golden Hammer та Password Effie. Цього року була членом жюри Adwards та разом із DDB отримала Grand Prix, 2 Gold та 2 Silver.

Хобі — біг. Минулого року пробігла свій перший марафон 42,195 в Нью-Йорку. Цього року — другий в Римі.

копірайтер, DDB Latvia
Ярослав Орлов

Креативный директор Instinct з 2004 р.

Володар багатьох нагород фестивалів реклами за роботу та головне честі працювати на таких клієнтів як Икеа, IRu, Nike, МВидео, Эльдорадо, Альфа-Банк, Из рук в Руки, Мегафон, Билайн, МТС, ТЕЛЕ2, Wrigley, P&G, Suzuki, Petelino та ін.

креативный директор Instinct, Росія

Bruce Parramore

Брюс — досвічений художник та ілюстратор. Брюс знімає рекламні ролики з середини 90-х років. Він отримав безліч міжнародних нагород, працюючи з широким колом таких клієнтів як Coca Cola, City Bank, Skoda, Mc Donald, Heineken та інші. Також він є експертом у жанрі мюзиклу.

Фільм Брюса Zenith був відзначений жюрі Berlin Film Festival-2004 та отримав Grand Prix в Trevignano. Фільм «Любов і танець» став блокбастером у Польщі та отримав Public Golden Award–2009.

У 2010 і 2011 роках він продовжував працювати в якості кінорежисера та зняв ще два художніх фільма в Швеції та Норвегії. Останній фільм — «В інтересах нації» вийде в Європі в квітні 2012 року.

режисер, илюстратор, художник
Едгар Багдасарян

Автор багатьох ігрових, документальних та телевізійних фільмів.

Лауреат багатьох міжнародних кінофестивалів, серед яких приз за «Кращий європейський документальний фільм» за останній фільм «Від Арарату до Сіону» у Великобританії.

 • У рекламі з 2002 року.
 • 2002 - 2004 — Креативний директор MEDIA TV.
 • 2004 – 2009 — Директор Armenia film studios.
 • З 2010 — креативний директор Publicis Hepta Armenia.

Клієнти: Unilever, HP, Procter&Gamble, Nestlé, Orange, L'Oreal, Renault, Coca Cola, NEMIROFF та ін.

кінорежисер, сценарист, продюсер, креативний директор Publicis Hepta Armenia, Єреван, Вірменія
Антон Михельсон

Закінчив Всесоюзний державний інститут кінематографії у 1985. Член Спілки кінематографістів. З 1986 по 1996 рік працював на кіностудії Туркменфільм директором знімальної групи. Антон працює в Movie з 1995 року та причетний до виробництва всіх рекламних роликів. Як професійний продюсер, Антон вміє навіть саму тяжку і нервову роботу зробити задоволенням для всіх, хто залучений до процесу. Про особисті якості Антона можна говорити нескінченно. Незамінний, невтомний, що заражає оптимізмом, примирює непримирених і вселяє віру в успіх. Так, він такий, — беззмінний продюсер MOVIE.

Клієнти:

Роснефть, ТНК-ВР, Ощадбанк, Росбанк, Газпромбанк, ВТБ, Ростелеком,, МТТ, SkyLink, КІА, RedBull, AGFA, Toshiba, Концерн «Черноголовка», Концерн «Останкінські напої», концерн Бабаєвський, РотФронт, Rathiopharm, Finn Flare, Vutrum Unipharm, Кондитерська фабрика Слов'янка, Міжнародний Червоний Хрест, АНО АСИ «Наші діти», Імпров, Європейська клініка реабілітації залежностей Rehab.

продюсер Комунікаційної групи Movie
Володимир Яценко

Співвласник компанії LimеLiteStudio, найбільшої фільм сервіс компанії на українському ринку рекламної відео індустрії. Пишається своїми вихованцями, визнаними кращими професійними кадрами в продюсерській сфері. Вірить в Impossible is Nothing (c), партнерство в работі та «help us God!».

директор LimeLiteStudio
Арнольд Кременчуцький

Арнольд Кременчуцький — засновник та генеральний продюсер одного з найвідоміших українських рекламних продакшнів PackShotBoys Films. З 2001 року PackshotBoys знімають ролики для українського та іноземного ринків. В архіві кілька музичних кліпів, документальних фільмів, короткометражок та спільна робота з EuropaCorp над фільмом Люка Бессона Transporter.

Одесит, сім'янин, щаслива людина.

генеральний продюсер Pack-Shot Boys Film
Паата Годзіашвілі

Народився у 1973 р. в Тбілісі, Грузія.

 • Продюсер, режисер, саунд дизайнер, композитор.
 • 2004 - 2009: директор, співвласник в WINDFOR'S COMMUNICATION.
 • Лауреат КМФР.
 • Автор, режисер багатьох рекламних роликів грузинських брендів.
власник, директор в студії пост-продукції STUDIO PHONOGRAPH

Девід Девіс

Девід приєднався до Addisondesign в 1987 році та очолив декілька проектів з корпоративного брендингу та дизайну роздрібних мереж, включаючи розвиток бренду Shell і BP.

У 1994 році він став партнером в MinaleTattersfield та очолив команду по 3D в багатьох проектах зі створення інтер'єру і екстер'єру роздрібних мереж. Ці проекти включають в себе все — від оформлення вітрин косметичних салонів до торгових марок торгових центрів, інтер'єр і екстер'єр АЗС.

Девід проводить багато часу, подорожуючи по найбільшим нафтовим компаніям і операторам торгових центрів. Коли він опиняється в країнах з теплим кліматом, він користується нагодою і насолоджується тенісом і віндсерфінгом.

брендингова компанія Мінале Таттерсфілд (Лондон)
Дмитро Кліщик

Почав займатися дизайном в 1992 році. Працював арт-директором на СТБ, арт-директором ефірного програмування каналу 1+1, арт-директором на Новому каналі. В 2000 році створив агенцію Milk. Цікавиться маркетингом, брендингом, дайвінгом, автомобілями, фотографією, столярництвом.

Нагороди (особисті та як креативного директора):

 • 1996, PROMAX/BDA International (USA), Bronze Award for Sports Show Identity, робота — Intersport TV Show
 • 2002, 20th International Biennial of Graphic Design Brno (Chezh Republic), 2002, merit diploma
 • 2003, PIXEL Digital Award (Russia), 1-е місце, оформлення каналу Рамблер Телесеть
 • 2003, PIXEL Digital Award (Russia), приз глядацьких уподобань, оформлення каналу Рамблер Телесеть
 • 2003, Телетриумф (Україна), Найкраще оформлення телевізійного каналу, Телеканал М1
 • 2010 IDENTITY: Best of the Best (Росія), шорт-ліст, Fashion Week Project, фірмовий стиль подій та проектів

Публікації:

 • 2009, Logolounge 5 Book, логотип телеканалу OK (Одеса)
 • 2012, TheDieline.com — блог про упаковку, Milk Chocolate Bubbles Champagne

Лонг-лісти:

 • 2010 IDENTITY: Best of the Best (Росія), лонг-ліст, Kempo New International Association, Фірмовий стиль неприбуткових організацій
 • 2010 IDENTITY: Best of the Best (Росія), лонг-ліст, Pronto Film
креативний директор, партнер, Milk Branding
Ольга Олейник

Вивчала мистецтво та графічний дизайн у Білоруській Академії Мистецтв.

Займалася графікою, веб-дизайном, працювала ілюстратором, була арт-директором у великому міжнародному видавництві.

Яскравим досвідом стала робота арт-директором в мережевій рекламній агенції Forte Grey Belarus (2002-2008).

З 2009 року (з дня заснування — творчий керівник AVC. Спеціалізація агентства — візуальний брендинг.

Авторка робіт–лауреатів численних нагород міжнародних та регіональних фестивалів реклами: Golden Hammer, Red Аpple, КМФР, Popok (Єреван), Білий квадрат (Мінськ), Ідея (Новосибірськ) та ін.

со-засновник, творчий керівник та директор AVC (agency of visual communications), Білорусь
Мілена Маргарян

Народилася 14 січня 1983 року.

 • У 2004 р. закінчила Єреванську Художню Академію (факультет графічного дизайну).
 • 2004-2010: працювала в різних дизайн-студіях Єревана (Колаж, Прінтінфо).
 • З 2011 року — арт-директор дизайн студіі The Sign.
арт-директор, дизайн студія The Sign
Олександр Загорський

Отримав класичну художню освіту в Московській Державній Академічній Художній школі та у Вищій Академічній Школі Графічного Дизайну (майстерня Еркена Кагарова).

Один із засновників арт-групи Spam. Роботи арт-групи виставлялися на Міжнародному Бієнале Молодого Мистецтва «Стій! Хто йде?», у Державній Третьяківській галереї, в Центрі сучасного мистецтва «МАР'С» та інших галереях.

У 2008 році став креативним директором дизайн-студії «Два товариша».

У 2009 році заснував проект DastDesign, орієнтований на об'єктний і графічний дизайн. Один з найуспішніших кейсів DastDesign — комплекс робіт з брендінгу одного з районів Москви «Простір Сретенка», виконаний у співпраці з Imadesign. Проект успішно розвивається і сьогодні.

З 2010 року — арт-директор брендингового агентства Depot WPF.

арт-директор брендингової агенції Depot WPF
Алла Ботвич

У рекламі з 2004 року. Робота в EURO RSCG Moradpour, «TWIGA TOUCH», «MOVIE».

Освіта:

 • 1994 - 1999: Московський Державний Університет Друку, спеціальність Графіка, диплом «Художник-графік»
 • 2010 - 2011: Академія WordShop, факультет «Стратегія»

Нагороди:

 • ММФР 2010 — бронза в номінації«ТВ реклама» в категорії «Соціальна реклама», робота «Їжачок» для компанії «Наші діти»
 • Golden Drum 2009 — срібло у номінації «Print» за роботу «Менеджер» для сайту hh.ru
 • ММФР 2009 — золото в номинації «Зовнішня та друкована реклама» в категорії Послуги, Сервіс, робота «Файли» для сайту hh.ru
 • Шорт-лист фестивалю «Ідея» 2009

Клієнти: KIA, ВТБ, «Наші діти», Імпров, Дон-стій, Rehab, Toshiba, Цифрове телебачення, Golden Telecom, MTС, Head Hunter, Донський Тютюн, Валента (ліки), Nexx.

старший арт-директор креативного агентства ANYBODYHOME
Леонід Фейгін
 • Академік Російської Академії Реклами.
 • Член American ArtDirector's Club.
 • Член Президії Art Directors Club of Russia (ADCR).
 • Член Союзу Дизайнерів Росії.
 • Керівник напряму «Арт-дірекшн» в Академії комунікацій Wordshop.
 • Автор власного курсу «Візуальні комунікації» в Британській Вищій Школі Дизайну.
 • Член Асоціації брендингових Компаній Росії (АБКР).
 • Член журі конкурсу «Бренд року | EFFIE».
Співвласник та креативний директор брендінгової компанії DirectDesignVisualBranding (DDVB)
Ілля Лазученков
 • Дата народження: 08 листопада 1980 року. Вік: 31.
 • Громадянство: Росія.
 • Вища освіта: Економічна академія імені Плєханова, Інститут управління маркетингом.
 • Сфера діяльності: дослідження, позиціонування бренду, стратегія, неймінг, візуальна ідентичність систем, творчих та комунікативних стратегій, інтерактивні комунікації, бенчмаркінг.
 • Клієнти: GE Money Bank, TELE2, Аероекспрес Москва, Корбина Телеком, RTelecom, Караван Росатома, Централ Партнершип, Avalon Group, Согаз, Національні кабельні мережі та ін.
Керуючий партнер, консультант з бренду, Plenum Brand Consultancy

Paul Syrysko

Пол один із піонерів Інтернет. Серед його здобутків — створення у 1994 році одного із перших сайтів в Великобританії для Unilever. Він заснував Internet Advertising Bureau (IAB) в 1997 році. Він заснував Lintas (зараз Lowe) у Польщі. Під його керівництвом команда Leo Burnett отримала золото на Cannes Lions для Ikea.

Серед його професійних здобутків: CEO of Starcom Germany, позиція Head of Technologies в лондонській агенції Initiative Media, заснування Stream Communications. Пол продовжує працювати в авангарді технологій та інновацій. Йому належить software компанія — лідер на ринку веб-додатків.

Він є запрошеним викладачем Київської академії реклами, де викладає творчість та інновації.

British communications specialist
Роман Гавриш

AIMBULANCE — член Ukrainian Digital Agencies Committee. Найбільш ефективна digital агенція 2011 (за версією EFFIE Award Ukraine). Серед клієнтів: PEPSI, McDonalds, Citroen, DIAGEO.

Освіта — Національний університет «Києво-Могилянська Академія».

9 років досвіду у цифрових комунікаціях. Старт маркетингової кар’єри розпочався в компанії UMC (тепер МТС) на позиції експерта з цифрових комунікацій. З 2007 до 2010 року — співзасновник та директор агенції Brainberry (яка протягом 2007-2010 рр. була одним з лідерів медійного Інтернет ринку України). Також у 2007 управляв розробкою та запуском порталу www.mapia.ua. У 2011 заснував нову агенцію AIMBULANCE.

керуючий партнер AIMBULANCE
Олексій Соболєв

До того як стати засновником та креативним директором цифрової відео агенції VGNC, Олексій шість років працював в найбільших рекламних агенціях Україні та Росії, таких як Euro RSCG Kiev, Provid BBDO, САХАР та BBDO Moscow.

Після отримання диплома економіста-міжнародника, вчився на режисера в Нью-Йоркській кіноакадемії та в Першій національній школі телебачення. Як режисер та креативний директор знімав музичні кліпи, короткометражні фільми та рекламні ролики для найбільших російських, українських і міжнародних брендів.

Упевнений, що відео — найбільш істотна частина цифрових кампаній. Як експериментатор і співвласник бізнесу, вперше на українському ринку реалізує унікальну модель агенції, що сполучає в собі digital експертизу та можливості спеціалізованого власного виробництва.

засновник і директор цифрової відео агенції VGNC, креативний директор, режисер
Влад Ситников

Народився в 1979 році в Москві. У 2001 році закінчив МДУ, філософський факультет.

Влад Ситников — провідний спеціаліст на ринку цифрового маркетингу. Почав співпрацю з GRAPE у в 2002 році, ще займаючись керівництвом власної дизайн-студії, яка в 2004 році увійшла до складу Грейп. До 2012 року відповідав за формування нових послуг компанії та пропагування можливостей інтерактивних медіа середовищ для комунікацій між споживачами та брендами. За час роботи Влада агентство GRAPE завоювало золоті, срібні та бронзові нагороди на IAB MIXX Awards Нью-Йорк, бджоли Awards, Golden Hammer, нагороди MAAW глобус, Срібний Меркурій, Ідея!, КМФР, ADCR та інших фестивалях реклами 2006-2011 років.

У 2012 році заснував креативне агентство Hungry Boys, що займається розробкою і реалізацією креативних стратегій, концепцій, творчої підтримкою провідних агентств на російському ринку, пошуком і консолідацією талантів, введенням нових міжнародних стандартів і процесів на російському ринку.

креативний директор Hungry Boys, партнер GRAPE
Олександр Чекан

Олександр Чекан представляє білоруський портал TUT.BY.

Останні декілька років займається маркетингом TUT.BY та інших проектів компанії. Автор і розробник декількох білоруських контент-проектів, володар першого в Білорусі сертифіката фахівця з Інтернет-реклами (2003р). Разом з клієнтами компанії розробив та провів десятки рекламних кампаній в Інтернет.

У 2004 р. на сьомому білоруському Iнтернет-форумі був обраний маркетологом року в білоруському Інтернет. З 2006 року керує щорічною конференцією «Діловий Інтернет», яку сам же і придумав. Член Ради Асоціації Професійного Маркетингу (Білорусь). Член журі професійного конкурсу «Бренд Року» в Білорусі. Регулярно бере участь у майстер-класах та семінарах провідних бізнес-шкіл Білорусі з Інтернет-маркетингу в якості викладача.

Одружений, виховує двох синів. Любить подорожувати та збирає монети.

директор з маркетингу, TUT.BY, Білорусь
Віталій Биков

За переказами, народився 1 лютого 1980 року в Москві, в пологовому будинку на Ленінських горах. У 1997 році закінчив середню загальноосвітню школу без ухилів, де був твердим двієчником, якого дотягнули до трієчника. Однокласникам не заважав, в контактах помічений не був, дівчаток за кіски не смикав. У випускних класах відвідував «педуліще» (педагогічне училище). У вуз не поступив. Пішов у видавничо-поліграфічний коледж. Закінчив його в 2000 році і, нарешті, вступив в поліграфічний інститут за 400 доларів на рік. У пошуках великих грошей влаштувався охоронцем в ЧОП, а потім фарбував вікна у видавництві «Собеседник». В результаті великих грошей не знайшов і кинувся до Red Keds, де його чекали і гроші, і друзі, і слава!

генеральний директор, Red Keds, Росія
Григорій Сорокін

Народився в 1987 році в сніжному Новосибірську. В 12 років почав працювати інтерактивним дизайнером. У 2000 році заснував дизайн-студію Afte в Новосибірську. Навчався на економічному факультеті Новосибірського Державного Університету.

У 2006 році приходить в DEFA Gruppe на позицію арт-директора, в 2007 призначений креативним директором. У 2007 році стає креативним директором інтерактивного підрозділи Leo Burnett Moscow з метою посилити позиції агентства у цій галузі. У 2010 це підтверджується званням Кращого інтерактивного агентства.

У 2011 році робота «Photoshooting» отримала Бронзового Каннського лева. Інші його роботи відзначені нагородами таких престижних фестивалів як КМФР, Eurobest, Golden Drum, Golden Hammer, Epica, New York Festivals, ADCR, ММФР, Ідея! та інші. Неодноразово він був у журі креативних: КМФР, Eurobest, Ідея!, ММФР та ін.

Григорій працював з такими клієнтами як Lego, Samsung, Mc Donald's, Procter & Gamble, Audi, Volvo, Diageo, Coca-Cola, Google, MTV, WWF та багатьма іншими.

Хобі: засновник компаній по виробництву ігор.

головний творчий директор з інновацій Leo Burnett Eastern Europe

Ljiljana Boljanović

Викладач на факультеті і медіа та комунікації в Singidunum University. 10-річний досвід роботи в комунікаційному консалтингу, з них 7 років — провідним PR-консультантом. 10 років в журналістиці.

Досвід роботи:

 • З 2002 і зараз — керуючий директор та партнер в Pleon Olaf&McAteer
 • З 2009 і зараз — викладач в Singidunum University
 • 1992-1998 — тележурналист
 • 1992-2002 — журналіст у друкованих ЗМІ

Освіта: Факультет права в Belgrade University, Public Relations Business School.

Мови: англійська, сербська.

general director, Pleon Olaf & McAteer
Andrius Kasparavičius

З 1997 і зараз — «Komunikacija konsultantai». Основні обов'язки: розробка та реалізація більшості проектів агенції. Часткове управління агенцією та підтримка відносин з зарубіжними партнерами.

Клієнти: Tele2, A. Sabonis’s Žalgiris Basketball Club, Cisco Systems, Varos Group, Alstom, Oracle, Gazprom, Rigas Jūras Linijas, New Vision Baltija, Logitech, The Central European Golf Club, The State Department of Tourism under the Ministry of Agriculture, European Parliament, Betafence, Fazer, Le Meridiens Vilnius, Mobotix та інші.

З 2006 і зараз — викладач, Vilnius University, Faculty of Communication.

1997 — асистент з продажу, оператор «Statoil Lietuva»

Освіта: магістр управління та бізнес адміністрування, факультет економіки, Вільнюський університет.

Managing Director, Project Manager, Consultant, Co-Owner, UAB “Komunikacija ir konsultantai”
Ярина Лукань

Очолюючи комунікації в Ерсте Банку, Ярина відповідає за PR, внутрішні комунікації, КСВ та зв'язки з громадами.

Ярина має досвід розробки комунікаційних і КСВ стратегій та реалізації комплексних комунікаційних проектів (включно з PR, он-лайн і внутрішніми комунікаціями, а також зв'язками з інвесторами) як в корпоративній сфері, так і на стороні агентств. До роботи в Ерсте Банку Ярина керувала практикою PR для фінансів та послуг в PRP Ukraine. За 3 роки роботи в агентстві вона відповідала за комунікаційну підтримку виходу Erste Group на український ринок, а також очолювала проекти клієнтів в сфері фінансів і послуг, серед яких MaterCard, SAP, Альтера Фінанс, Immorent, M&P та консультувала такі компанії, як OTP bank, ВТБ, Bain тощо.

Кар'єру в сфері комунікацій вона почала в PR-агенції Romyr&Associate. Ярина Лукань є магістром соціальних наук та технологій Києво-Могилянської Академії.

начальник управління комунікацій, Ерсте Банк
Олена Тищенко-Тишковець

В PR з 2003 року.

Протягом 2003-2008 рр. відповідала за різні проекти компанії British American Tobacco Ukraine у сфері корпоративної соціальної відповідальності, в тому числі, розробку стратегії КСВ та підготовку першого в Україні соціального звіту за міжнародними стандартами (2006-2007 рр.).

З 2008 року відповідає за напрям корпоративних комунікацій British American Tobacco Ukraine. Має досвід розробки комплексних комунікаційних програм і активностей, включаючи зв'язки зі ЗМІ, внутрішні комунікації, підтримку корпоративних ініціатив.

Закінчила Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Міжнародна інформація». Кандидат політичних наук.

менеджер з комунікативних питань компанії British American Tobacco Ukraine
Вікторія Пономарьова

З 2008 року Вікторія відповідає за зовнішні та внутрішні комунікації, проекти корпоративної соціальної відповідальності в російській «дочці» Barclays Bank. Після продажу банку в жовтні 2011 року курує процес ренеймінгу і ребрендингу бізнесу.

До роботи в Barclays Bank займала пост прес-секретаря фінансового підрозділу General Electric в Росії, де відповідала за координацію роботи зі ЗМІ та позиціонування нового банківського бренду в медіа.

Досвід роботи в ЗМІ: протягом п'яти років Вікторія очолювала інформаційну службу в телерадіокомпанії — допомагає в реалізації комунікаційних проектів.

Вікторія Пономарьова закінчила Іркутський державний педагогічний інститут іноземних мов.

начальник управління корпоративних комунікацій Експобанку
Оксана Монастирська

Спеціаліст зі зв'язків з громадськістю з 16 річним досвідом надає послуги з питань стратегічних комунікацій та корпоративного позиціонування для широкого кола клієнтів компанії в таких галузях як фінанси та інвестиції, енергетика, телекомунікації, фармацевтика та споживчі товари. Серед її клієнтів Horizon Capital, Ferrero, life :), Henkel, Visa, Wizz Air і багато інших. Оксана — внутрішній тренер компанії. До роботи в The PBN Company Оксана очолювала департемент зв'язків з суспільством Міжнародної Фінансової Корпорації (МФК), Проект корпоративного управління в Україні. Входить до правління Української асоціації зі зв'язків з громадськістю (UAPR).

Оксана отримала диплом спеціаліста права Київського Національного університету (2000) та спеціаліста Київського державного інституту іноземних мов (1994).

заступник керуючого директора, The PBN Hill+Knowlton Strategies
Яніна Дубейковська

Протягом своєї кар'єри Яніна займала позиції топ-менеджерів в області корпоративних, медіа і політичних комунікацій. Вона керувала більш ніж 30 виборчими кампаніями, в тому числі, виборчою кампанією президента Росії в 2004 році.

В період приватизації електронергетіческой індустрії вона очолювала PR&IR департемент однією з найбільших електроенергетичних компаній Росії, «ОГК-1». Яніна — член журі найбільшої міжнародної премії в галузі PR-SABRE awards для регіону EMEA в 2011 і 2012 роках.

Освіта — PHD і MBA in marketing.

контент-директор Всесвітнього Форуму з комунікацій Communication on Top, Давос

Наталія Чернишова

12 років досвіду роботи в маркетингу, з яких 10 — на різних позиціях в компанії Coca-Cola, включаючи міжнародний досвід. З 2007 року очолює відділ маркетингу в Україні.

Серед проектів — виведення та підтримка на ринку Україні 2-х нових категорій: енергетичні напої (ТМ Burn) та холодні чаї (ТМ Nestea), проекти основних брендів компанії: Coca-Cola, Fanta, Sprite, BonAqua.

Освіта: диплом з відзнакою Київського Національного Торгово-Економічного Університету та Professional Diploma від Chartered Institute of Marketing.

маркетинг директор компанії «Coca-Cola Ukraine»
Антон Мельников

Досвід роботи: Антон в рекламному бізнесі вже більше 15 років. Починав в 1992 році як еккаунт менеджер в креативному агенстві Navigator DDB. У 1994 — account director. У 2000 Антон очолив Московську філію агенції «Rapp Collins Ltd.», де і пропрацював аж до грудня 2010 року.

З січня 2011 року є генеральним директором «Другіє».

Публікації: журнал «Креативний директор», №3(27)2011, «Виховання і навчання фахівців усередині компанії».

Освіта: у 1992 р. закінчив МАІ.

Громадська діяльність:

 • Член журі фестивалю «Ідея!2011»
 • У 2008 році очолив журі «Золотого PROпеллер»
 • Член журі міжнародного конкурсу «DirectHit»
 • Член журі «Globes»

Дата народження: 6 квітня 1971 р.

генеральный директор ТОВ «Другіє»
Віталіна Ященко

Група поєднує декілька бізнес напрямків: Event, BTL, PR, туристична агенція, агенція з підбору і навчання персоналу.

З 2000 року почала роботу в інвестиційній компанії SigmaBleyzer на позиції стажера та доросла до Члена Правління компанії ВОЛЯ (портфельне підприємство SigmaBleyzer).

12 років досвіду роботи в галузі управління бізнесом, з них 10 років досвід роботи в маркетингу.

Перший президент Асоціації івенторів України, 2008 - 2009 рр., Голова правління Міжнародної асоціації маркетингових ініціатив, 2010-2011рр.

Дипломований маркетолог за програмою Chartered Postgraduate Diploma in Marketing, The Charted Institute of Marketing (London).

генеральний директор групи компаній «ALL Motion Group»
Валентин Калашник

Народився 22 березня 1972. Валентин це:

 • Власник української маркетинг-групи OS-Direct;
 • Президент Української Асоціації Директ Маркетингу;
 • Член правління Української Рекламної Коаліції;
 • Організатор щорічного Міжнародного бізнес-форуму «Дні Директ Маркетингу в Україні»;
 • Засновник Клубу керівників контакт-центрів HotSkills, клубу директ-маркетологів DirectHit;
 • Учредитель Клуба руководителей контакт-центров HotSkills, клуба директ-маркетологов DirectHit;
 • Батько.

«Завжди намагаюся бути лідером. Не командувати, а залучати, щоб люди працювали не тільки за гроші, а й пишалися тим, що роблять».

власник української маркетинг-групи OS-Direct
Павло Дєдков

До кінця світу встигне відзначити свій десятирічний ювілей роботи в області маркетингу залучення.

У перервах між розробкою і реалізацією сотень проектів приніс з рекламних фестивалів близько 48 кг нагород, включаючи 0,72 кг шорт-ліста Cannes Lions (Direct) і 1,22 кг. Гран-Прі за креатівность London IPRA Golden World Awards (PR).

Не раз запрошувався до журі спеціалізованих рекламних фестивалів та конкурсів в країнах СНД.

креативний директор та один із спів-засновників PR квадрат
Дарина Головіна

Дарина закінчила економічний факультет Університету Дружби народів, має ступінь магістра. Більше 15 років у рекламному бізнесі.

Перші кроки в рекламному бізнесі Дарина зробила в Інституті ІТКОР — правонаступника НДІ економіки та організації матеріально-технічного постачання, де займалася проведенням маркетингових досліджень, аналітикою, вивченням просування товарів і послуг, бізнес-плануванням.

У період з 2000 по 2007 в TMA-Draft Дарина пройшла шлях від менеджера до директора по роботі з клієнтами. За 7 років вона реалізувала проекти для найбільших клієнтів агентства: JTI, Beiersdorf, MasterCard, Вімм-Білль-Данн, Tetra Pack, Ефес, Reckitt Benckiser, Sharp, Renault, Nestle (кондитерські вироби), Sun Interbrew, Російський Стандарт, Van Melle.

У 2007 року Дарина переходить в агенцію маркетінгових комунікацій Brandnew на посаду директора з роботи з кліентами, а в 2010 році очолює її. Ключові клієнти: Mastercard, Nestle, Газпром-Нафта, OBI, SABMiller, LG та ін.

Агенція BrandNewболее 10 років надає послуги в області event-маркетингу, sales promotion, digital, спонсорство, PR. Одна з відмінних технологій агентства — відстеження актуальних трендів для створення креативних механік. Агенція — член Асоціації Комунікаційних агентств Росії.

генеральний директор агентства Новий (ProgressionGroup), Росія
Вікторія Папазова

Навички успішного управління, висока орієнтація на результат, різноманітний досвід у маркетингу, отриманий за 12 років роботи в компаніях-лідерах FMCG сегменту.

Досягнення:

 • Проект комплексу активацій BURN — визнаний кращою практикою системи Кока Кола (27 країн) у 2008.
 • Проект спеціального брендингу старовинної частини Львова - визнаний кращою практикою системи CocaCola (27 країн) у 2009.
 • Проект запуску лінійкі BotaniQ також відзначений як краща системна практика.

Про себе: Щаслива займатися улюбленою справою. Творчість завжди знаходить собі місце в моєму житті. Пишу картини, подорожую, пишаюся тим, що в минулому спелеолог. Пишаюся тим, що я львів'янка. І, не дивлячись на проживання в Києві, нею залишаюся. Пишаюся своїми колишніми і справжніми підлеглими, вони добиваються великих успіхів та практично всі стають лідерами. Заміжня, є син.

Вважаю, що пройшла класичну школу маркетолога, пройшовши всі сходинки від промоутера та мерчендайзера до керівника відділу великих компаній. Практика + сильна творча підготовка = це справжній трейд маркетинг.

 • Немає однакових акцій — є однакові механіки.
 • Я знаю точно, неможливе — можливо (це про мене).
директор відділу трейд маркетингу, Миронівський Хлібопродукт
Наталія Кошова

Освіта: У 2002 році закінчила магістратуру за фахом «маркетинг» в Інституті Економіки НГ Україні.

Професійний досвід і компетенція: З 1998 року працює в сфері маркетингу. Більше 10 років досвіду роботи в ритейлі. Персональний коучінг в області рітейлу і маркетингу з фахівцями австрійської консалтингової компанії Complementation Consulting.

Професійні досягнення та нагороди:

 • 2005 — маркетинг лідер проекту з розробки бренду та виведення на ринок мережі магазинів побутової техніки та електроніки COMFY.
 • 2009 — визнана найкращим доповідачем форуму маркетинг директорів.
 • 2010 — премії X-ray Marketing Award в номінаціях «Start-up року», «Vаркетинг-стратегія року» та «Відкриття року».
 • 2010 — увійшла до списку ТОП-10 кращих маркетинг директорів України за версією журналу MMR.
директор мережі побутової техніки та електроніки СOMFY, член ради директорів COMFY

Володимир Євстаф'єв

Дата народження: 1 червня 1954 р.

Освіта:

 • 1976 г. — Московський інститут хімічного машинобудування (МІХМ)
 • 1987 г. — Закінчив ВМиК МГУ ім. М.В. Ломоносова
 • 1986 г. — присуджено вчений ступінь кандидата технічних наук (МХТИ ім. Д.І. Менделєєва)
 • 2001 г. — присуджено вчений ступінь доктора філологічних наук (факультет журналістики МДУ ім. М.В. Ломоносова)

У 1992 р. — співзасновник рекламного агентства «Максима».

Наразі:

 • Офіційний Представник в Росії Міжнародного Фестивалю Креативності «Каннські Леви» та Фестивалю реклами Eurobest
 • Віце-президент Асоціації Комунікаційних Агентств Росії (АКАР)
 • Віце-президент ТДВ «ГРУПА ІМА»
 • Генеральний директор ТОВ Видавництво «ІМА-прес»
 • Почесний член Російської Асоціації зі зв'язків з громадськістю (РАСО)
 • Віце-президент Російського відділення Міжнародної асоціації реклами (IAA)
 • Академік Російської академії реклами
 • Завідувач кафедрою маркетингу і реклами МДУІЕ, науковий керівник Інституту Маркетингових Комунікацій
 • Академік РАПН

Брав особисту участь у розробці рекламних кампаній: «Приватизація», «Масляна», Bosco di Ciliegi, Panasonic, Toyota та ін. Незмінний голова журі фестивалів: «ДаЕж», «Юла», «ЛАЙМ». Спів-автор 8-ми монографій із різних напрямків рекламної діяльності.

професор, доктор філологічних наук, кандидат технічних наук
Олександр Можаєв

Олександр Можаєв працює в рекламі з 1990 року. Починав в італійському відділенні міжнародного рекламного агентства Saatchi & Saatchi, де пропрацював 4 роки. Потім повернувся в Saatchi & Saatchi Росію, в 1998 році перейшов до групи АДВ, де пропрацював 11 років, очолюючи агентства Lowe Adventa, McCann Erickson, Znamenka.

Співпрацював з такими міжнародними брендами і компаніями як: Nestlé, Coca-Cola, Uniliver, L'Oreal, Dirol, British Airways, Procter & Gamble, Johnson & Johnson, Siemens, Canon, Microsoft, Mastercard, Ferrero, Honda, Heineken, Michelin, а також російськими: «Росія — Щедра душа», «Балтимор», «Мегафон», МТС, "Вімм-Білль-Данн», «Балтика», «Юнімілк», «Евросеть», Лебедянський, М.відео і багатьма іншими.

Двічі (2009, 2011) входив до складу великого журі ММФР, багаторазово (2000-2012), до складу журі Бренд року / Effie та Експертної Ради «Супербренд, Росія». Лауреат премії «Медіа-менеджер Росії» 2008 року.

директор зі стратегічного розвитку, Комунікаційна група TWIGA
Степан Асланян

Освіта:

 • 2002 - 2004: Національний інститут охорони здоров'я ім. академіка С. Х. Авдалбекяна, Менеджмент.
 • 1996 - 2002: Єреванський Державний Медичний Університет, Педіатрія.

Досвід роботи:

 • Січень 2011 - по н.ч.: Виконавчий директор, ЗАТ «Аштарак Кат» / Виробництво молочної продукції та морозива.
 • Листопад 2003 - по н.в.: Засновник, Президент «Смарт Системс» ТОВ / ІТ та Інтернет маркетингові послуги.
 • Листопад 2003 - червень 2011 року: Виконавчий директор «Смарт Системс» ТОВ / ІТ та Інтернет маркетингові послуги.
 • Листопад 2001 - Листопад 2003 року: Директор із зовнішніх зв'язків, Маркетолог, «Аштарак Кат» / Виробництво молочної продукції та морозива.
 • 1998 - 2001: Різна комерційна діяльність.
 • Червень 1994 – вересень 1998: Медичний досвід, «Республіканський дитячий центр здоров'я».

Сертифікати:

 • Серпень 2002 — Фінтрак Корп., Інформаційна система з агробізнесу, Вашингтон, США.
 • Червень 2003 р. — Університет Св. Марії «Центр розвитку бізнесу», Фінансове прогнозування, Галіфакс, Канада.
Виконавчий директор, ЗАТ «Аштарак Кат», Засновник, Президент «Смарт Системс» ТОВ
Тетяна Лукинюк

Тетяна більше 15 років працює в міжнародних компаніях, з них більше 9 років в маркетингу. Кар'єру маркетолога починала в рекламних агентствах (TBWA, Scholz & Friends), працюючи на тютюнових клієнтів. У 2004 році почала кар'єру в бренд-менеджменті в тютюнової компанії Gallaher Plc (тепер частина JT International). Вела бренд LD — № 1 у портфелі компанії , вела запуск Sovereign. У 2006 році перейшла в компанію Coca-Cola, вела бренди Fanta, Sprite, Schweppes. У 2008 році стала директором з маркетингу в компанії Oriflame в Україну, а потім відповідала за всі країни СНД і Балтії (крім Росії). За 3 роки роботи вдалося вивести бренд Oriflame на перше місце на ринку косметики та парфумерії, посунувши глобального конкурента — Avon. З 2011 працює директором з маркетингу провідної пивоварної компанії «Сан ІнБев Україна» (входить до групи компаній «Anheuser-Busch InBev»). У портфелі компанії — пивний бренд № 1 «Чернігівське», а також бренди Рогань, Staropramen, Stella Artois, Beck's, Янтар, Hoegaarden, Leffe та інші.

З 2010 року Тетяна є викладачем The Chartered Institute of Marketing (UK), курс Marketing Planning Process. Тетяна має дипломи за спеціальностями: англійська мова та література в Київському державному лінгвістичному університеті, маркетинг в Міжнародному інституті бізнесу, маркетинг в The Chartered Institute of Marketing.

У 2011 році увійшла в топ 10 маркетингових директорів за версією MMR.

директор з маркетингу, САН ІнБев Україна
Тетяна Пенцак

Закінчила факультет економіки та управління Одеського державного економічного університету в 2004 році. З 2004 року працює в компанії «Одесавинпром». В якості керівника відділу маркетингу — останні 5 років. Успішно здійснила проекти виведення на ринок декількох нових колекцій ігристих і тихих вин. Головним критерієм якості своєї роботи вважає фінансово-економічну результативність і здатність реалізовувати нові ідеї.

керівник відділу маркетингу і реклами ПАТ «Одесавинпром» (ТМ «Французький бульвар», ТМ «Француз», ТМ «Вина Гулієвих»)
Юрій Кіщенко

В рекламі з 1998 року, очолював ряд локальних та міжнародних агентств в Казахстані та Середній Азії. З 2002 по 2008 — Президент Асоціації рекламних агентств Казахстану. З 2008 року — генеральний директор BBDO Central Asia.

директор, BBDO Central Asia, м. Алмати, Казахстан

Олександр Колтунов

Має більше 8 років досвіду в галузі інтернет-технологій і реклами.

2003 - 2007: директор з розвитку міжнародної інтернет-агенції «ActiveModa». За цей період агенція займала перші місця на Київському Міжнародному Фестивалі Реклами, Московському Міжнародному Фестивалі Реклами, володар нагород «Золотий сайт» та ін.

2007 – 2009: Керівник «StarFamily» SH.

2009 – 2010: Директор з продажів у компанії «МедіаАктівіті» — інтернет-проекті Міжнародного холдингу «А1».

директор з продажів LB.ua (медіа-проект «Горшенін Груп»)
Сергій Скороход

Керівник та засновник найбільшого в Білорусі спеціалізованого інтернет-ресурсу з маркетингу, брендингу, реклами та комунікації Marketing.by.

Ресурс існує з травня 2007 року, на даний момент сайт є найбільшим в Білорусі незалежним майданчиком в інтернеті, де обговорюються найбільш актуальні питання галузі. Основною аудиторією Marketing.by є фахівці в сфері маркетингу, реклами та PR, представники ЗМІ, керівники білоруських компаній.

Раніше працював медіа та PR-директором агенції Publicis Hepta Belarus та директором з реклами найбільшого в Білорусі бізнес-видання «Білоруська ділова газета». У рекламному та медіа-бізнесі з 1994 року.

керівник та засновник Marketing.by
Олександр Трубніков
керівник проекту www.sostav.ru
Євген Сафонов

Євген народився у 1984 році. Він є головним редактором інтернет-газети The Village Київ з 2011 року.

У 2002 році закінчив Академічний ліцей при Херсонському державному університеті, Факультет «Романо-германська філологія», в 2007 — Херсонський державний університет (спеціальність: англійська мова та зарубіжна література).

2005 р. — Information Press Center (IPC, Сімферополь), школа журналістики, 2008 р. — Heinrich Böll Foundation (Берлін, Німеччина), курс для журналістів Східної Європи.

Досвід роботи:

 • З листопада 2010: Копірайтер, сценарист першого віртуального квесту в Україні. Клієнт — «Балтика 0», VGNC, креативне агенство. Копірайтер, сайт sunvalley.ua, Budda, креативне агенство.
 • 2006 - 2010: Кореспондент відділу «Суспільство», колумніст тижневику «Фокус». Також друкувався у журналах «ШО», «Unique», «Город».
 • 2003 – 2006: Кореспондент відділу новин, редактор відділу «Люди дня», Газета по-київски.
головний редактор інтернет-газети The Village Київ
Галина Петренко

Галина Петренко працює в медіа понад десять років. Її статті були опубліковані в багатьох українських ЗМІ, а репортажі звучали в ефірі «Українського радіо».

Сфера журналістських інтересів — маркетинг, реклама, медіа. У журналі «Новий маркетинг» працює з 2004 року, і за цей час пройшла шлях від редактора сайту до головного редактора.

Кілька років активно викладала на кафедрі маркетингу в Національному університеті України «Київський політехнічний інститут», поки робота в медіабізнесі остаточно не переважила всі інші сторони професійному житті.

головний редактор, журнал «Новий Маркетинг», Київ, Україна

13 23-26 травня КМФР
Пресса

13 23-26 травня КМФР

13 23-26 травня КМФР
ВОДЕСІ
13 23-26 травня КМФР
ВОДЕСІ
13 23-26 травня КМФР

Адреса оргкомитету:
03035, Україна, Київ
ул. Сурікова, 3, корпус 8-Б, бізнес-центр
"Increastar", 3-й пов.

тел/факс: +38 044 490 90 30
тел/факс: +38 044 490 90 31

Представництва:

АзербайджанТаміла Нагієва,
Спілка Рекламістів Азербайджану

(+994 12) 510-77-72/73/74
(+994 50) 355-46-36

ВірменіяАрмен Мартіросян,
Президент медіа холдингу «Антарес»
(+374 91) 40 66 48
(+374 10) 56 15 26

http://antares.am/am/kiaf

БілорусіяДіна Міна

+375 296 20 12 45

КазахстанЮрій Кіщенко

+7(727) 239 05 40,
+7 701(777) 744 00 96

Страни БалтикиIngrida Krigere

+371 67325532

МолдоваГалина Забловська,
виконавчий директор Асоціації рекламних агентств
Молдови (ААРМ), член координаційної ради країн СНД з питань
реклами

(+373 69) 176040

РосіяЛенар Хайрутдинов

8-981-806-93-74, (812)579-6033
579-6035, 579-6045

Продюсер проекту — Максим Лазебник

Президент КМФР — Ірина Кузнєцова
Голова правління Всеукраїнської Рекламної Коаліції

Питання участі — и
Питання оплати —
Контакти з партнерами — и
Контакти із ЗМІ —
Питання розміщення стендів на КМФР —
Представник Фестивалю в Одесі — Надія Федосєєва

13 23-26 травня КМФР
ВОДЕСІ

Оргкомітет докладає всі зусилля до того, щоб 13 КМФР у Одесі пройшов професійно, цікаво та яскраво. Обіцяємо багато цікавих інновацій та сюрпризів. Місяцми приємних.